Agrega Üreticileri Birliği Haberleri

Agrega Bülteni Dergisi -

​​​​​​​ ​​Agrega Üreticileri Birliğinin yayın organı olan “Agrega Bülteni Dergisi “ 18. Sayısı yayınlandı. Erişim için tıklayınız.

AGÜB Şevket Koruç Covid-19 Sürecinin Agrega Sektörüne Etkileri -

AGÜB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şevket Koruç, Madencilik Türkiye dergisine COVID-19 sürecinin sektörümüze olan etkileriyle ilgili değerlendirmede bulundu. Açıklamaları okumak için tıklayın.

COVID-19 Sürecinin Sektöre Olan Etkisi -

​AGUB Başkanımız Sn. Şevket KORUÇ, Madencilik Türkiye dergisine COVID-19 sürecinin sektöre olan etkileriyle ilgili değerlendirmede bulundu. Erişim için lütfen tıklayınız.

AGÜB Bakanlık Toplantısı -

TOBB bünyesinde faaliyet gösteren enerji, madencilik, LPG, doğalgaz ve petrol sektör meclislerinin ortak düzenlenen telekonferans toplantısı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Fatih Dönmez ve TOBB Başkanı Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla, 7 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıya birliğimizi temsilen…

AGÜB Başkanı Şevket Koruç Bloomberg TV’de Canlı Yayına Katıldı. -

AGÜB Başkanı Sayın Şevket Koruç, 28 Nisan 2020 Salı günü agrega madenciliği ve sorunlarını konuşmak üzere Bloomberg TV’de Ali Çağatay’ın canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayının Youtube tekrar için tıklayın.